Игри за туширање за бебиња 38 картички за томбола, награди за туширање за бебиња, глупости активности за прекинувачи на мраз, награди за врати, украси за бебиња за ту?

Игри за туширање за бебиња 38 картички за томбола, награди за туширање за бебиња, глупости активности за прекинувачи на мраз,

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

38 карти за игра : Нашата игра за туширање за бебиња вклучува 38 карти. 3 Winner картички и 35 картички за губење. Секоја картичка со мерење 2,1 во X 3,5 внатре. Дефинитивно можете да имате доволно картички за многу забава со група на вашите гости во туш. Сигурен материјал : Секоја картичка за томбола за туширање за бебиња е главно направена од картон, што е мазно, безбедно и нетоксично, без грижи за тоа дали ќе има неповолни за вашето здравје; Не е лесно да се скрши или избледи, можете да го користите долго време. Возбудени и лесни за игра : Ставете ги налепниците за гребење на картичките на картичките. На денот на настанот, само залепете ја картичката под столот на гостинот или извадете ја кога ќе влезе гостинот. Кој ќе открие победничка картичка е победник! Совршен начин да го започнете вашето бебе туш со многу забава и смеа!. Фантастично за туш за бебиња : Овие може да се предадат како игра за време на туш за бебиња, забавата за откривање на пол не е лесна за кршење или избледување, можете да ја користите долго време. Возбудени и лесни за игра : Ставете ги налепниците за гребење на картичките на картичките. На денот на настанот, само залепете ја картичката под столот на гостинот или извадете ја кога ќе влезе гостинот. Кој ќе открие победничка картичка е победник! Совршен начин да го започнете вашето бебе туш со многу забава и смеа!. Фантастично за туш за бебиња : Овие можат да бидат предадени како игра за време на бебешки туш, забава за родови и секакви заедно за да го прослават пристигнувањето на новото бебе. Овие прават идеи за слатки и забавни забави. Загарантирано задоволство : Овие картички за игра за туширање за бебиња за гребење се сè што ви треба за да создадете забавна и незаборавна забава со вашите најблиски. Купете со доверба. Дали ги сакате најдобрите игри за забави за туширање за бебиња? Не гледајте подалеку од нашите игри и материјали за туширање за бебиња! Не пропуштајте ја оваа супер забавна игра со мраз за кршење на мразот. Правила за игра : Најдете го измет и победи. 3 картички со POO картички, вкупно 38 картички. Погодни прилики : Бебе туш, родова открива забава и какви било прослави за пристигнувањето на новото бебе.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата