IgSticker Ultra Thin Premium Protective Nable Skins Skins Universal Table Decal Cover за Microsoft Surface Pro7 / Pro2017 / Pro6 011546 Карактер Кимоно јапонски стил

IgSticker Ultra Thin Premium Protective Nable Skins Skins Universal Table Decal Cover за Microsoft Surface Pro7 / Pro2017 /

Достапно за вашата нарачка
DEN 175.84
Залиха:

Совршено одговара на Microsoft Surface Pro 7 & Surface Pro (објавена 2017) Pro 6 (објавена 2018). Направено од издржлив 3М материјал, лесен за нанесување и отстранување. Отстранете без да оставите ознаки за остатоци. Ве молиме, проверете дали површината е исчистена пред да нанесете. Водоотпорен, доказ за прашина и дизајн на нечистотија може да спречи трошки од течност, прашина, цигара, пепел и бисквити. Лесна, инсталација без меурчиња и отстранување на гуо. Совршено одговара на Microsoft Surface Pro 7 & Surface Pro (објавена 2017) Pro 6 (објавена 2018). Направено од издржлив 3М материјал, лесен за нанесување и отстранување. Отстранете без да оставите ознаки за остатоци. Ве молиме, проверете дали површината е исчистена пред да нанесете. Водоотпорен, доказ за прашина и дизајн на нечистотија може да спречи трошки од течност, прашина, цигара, пепел и бисквити. Лесна, инсталација без меурчиња и отстранување на гуо. Совршено се вклопува во Microsoft Surface Pro 7 & Surface Pro (објавена 2017) Pro 6 (објавена 2018) изработен од траен 3М материјал, лесен за нанесување и отстранување. Изведете без да оставите оценки за остатоци. Ве молиме, проверете дали површината се чисти пред да нанесете. -Проит и нечистотија дизајн може да спречи течност, прашина, цигара, пепел и трошки од бисквити, инсталација без меурчиња и отстранување на гуо.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата