Илјапа Модерен Дизајн Поштенско Сандаче, Подготвено За Објавување На Монтирање - Сите Црни Прав Обложени Челични Тешки Тротоарите Заварени Поштенски Сандачиња, Си

Илјапа Модерен Дизајн Поштенско Сандаче, Подготвено За Објавување На Монтирање - Сите Црни Прав Обложени Челични Тешки Тротоарите

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

СИТЕ ВРЕМЕНСКИ ЗАШТИТА за вашата пошта. Ова метално поштенско сандаче на отворено ќе ја заштити вашата пошта од елементите во наредните години. ПРОСТРАНИОТ ДИЗАЈН овозможува испорака не само на вашата обична пошта, туку и на мали пакети. Димензии : 17,5" долг, 7,5 "широк и 8,5" висок. Универзална шема на дупки за повеќе апликации за монтирање (хардверот за монтирање не е вклучен). КВАЛИТЕТНАТА КОНСТРУКЦИЈА се одликува со прашкаста обвивка отпорна на корозија и заварена челична конструкција, како и силна магнетна врата што цврсто се држи затворена, така што вашата пошта се чува безбедна и сува. ЗАМЕНЛИВИ ЗНАМИЊА ви овозможуваат да го прилагодите вашето поштенско сандаче. Вклучени со поштенското сандаче се црвени, црни и сребрени знамиња што можат да се заменат, за да се означи појдовната пошта. Ветување ЗА КВАЛИТЕТ - задоволството од вашето ново поштенско сандаче е загарантирано. Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни, контактирајте не и Илјапа ќе ги замени. ОВА ПОШТЕНСКО сандаче за станбена безбедност одобрено ОД USPS има механизам за заклучување што спречува кражба на идентитет на пошта и е опремен со шарки од нерѓосувачки челик за дополнителна погодност. Изработено од алуминиум отпорен на временски услови и завршено со индустриска обвивка во прав, ова поштенско сандаче може да се монтира на различни начини користејќи универзална шема на дупки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата