ИЛИРИКО Индија Држач За Памук За Слонови Организатор За Складирање Бања Пластични Тегли За Аптека Држач За Памук Канистри За Бања со Капаци 21300753

ИЛИРИКО Индија Држач За Памук За Слонови Организатор За Складирање Бања Пластични Тегли За Аптека Држач За Памук Канистри За

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

✿●Производите Вклучуваат € 2 пакет qtip држач диспензерот со капаци. Единечна големина : 4.13(Ж)х 2.75(Д)во / 10.5(Ж)х 7(Г)см. ✿€Материјал}овие тегли за бања се направени од пластика. Тој е лесен и издржлив. Спречете влегување прашина, лесно се отвора и затвора. ✿_Широки Апликации Овие тегли за аптека се совршени за памучни топчиња, памучни брисеви, памучни кругови, избор на конец, тампони, соли за капење, ленти за вратоврска за коса, четки за шминка, јајца за убавина, четки за лице, боички, бонбони, пенкала, држи врски за коса, клипови, еластични ленти, боби иглички, лакови итн. ✿●Одличен Декор}овие држачи за памучни топчиња се одлични за канцеларија и дом, бања, суета, спална соба, кујна и декор за бања. ✿€Совршени Подароци} овие контејнери За складирање бања се совршени за празнични подароци, Божиќни подароци, подароци За Денот На Благодарноста, подароци За Ноќта на Вештерките, подароци за роденден, подароци за денот на мајката, подароци за одмор, домаќинства итн. Организатори на бања И Складирање Пластични Тегли За Аптека Држач За Памук Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот, ве Молиме дозволете мала разлика во бојата! Ние секогаш даваме се од себе за да обезбедиме најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент, ви Благодарам многу! Имајте добар ден!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата