Џим Том Автограм ХОФ Напиша Официјални Бејзбол-Автограмски Бејзбол

Џим Том Автограм ХОФ Напиша Официјални Бејзбол-Автограмски Бејзбол

Достапно за вашата нарачка
DEN 4927.84
Залиха:

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Автограм Бејзбол. Џим Том "Автограм "(ЈСА) "ХОФ" Впишан Официјален Бејзбол (Гроздобер) ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен џим том сувенири. Кливленд индијанци сувенири.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата