Империјал Schrade IMP15S Стокман преклопен џеб нож не'рѓосувачки челик

Империјал Schrade IMP15S Стокман преклопен џеб нож не'рѓосувачки челик

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

3 CR13 MOV сечило на клип од не'рѓосувачки челик. Сечилото на овци, и сечилото со шипки со влечење на ноктите, килибарни се рачки со зајаци од не'рѓосувачки челик. Месинг иглички и топлински третирани извори на грбот. Должина на сечилото : 2,5 инчи (6,4 см) Должина на рачката : 3,4 инчи (8,6 см). Севкупна должина : 5,9 инчи (15,0 см) Тежина : 0,12 фунти. 3 CR13 MOV сечило на клип од не'рѓосувачки челик. Сечилото на овци, и сечилото со шипки со влечење на ноктите, килибарни се рачки со зајаци од не'рѓосувачки челик. Месинг иглички и топлински третирани извори на грбот. Должина на сечилото : 2,5 инчи (6,4 см) Должина на рачката : 3,4 инчи (8,6 см). Севкупна должина : 5,9 инчи (15,0 см) Тежина : 0,12 фунти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата