Индикатор За Проток На Ладење На Вода НА КОМПЈУТЕР, Индикатор За Проток На Мерач На Проток На Индикатор За Ладење На Вода Со Навој Г1/4 За Компјутерски Систем За Ладе?

Индикатор За Проток На Ладење На Вода НА КОМПЈУТЕР, Индикатор За Проток На Мерач На Проток На Индикатор За Ладење На Вода Со

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Компатибилност : стандардната нишка Г1/4 има широк спектар на компатибилност, така што овој индикатор за ладење со вода е компатибилен со повеќето компјутери на пазарот. КОМПЛЕТНИ ФУНКЦИИ : со совршена херметичка функција, одлични перформанси, безбедна употреба и добар ефект на ладење и дисипација на топлина. Корисни додатоци за замена на старите делови на компјутерот. ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ : овој индикатор за мерач на проток на системот за водено ладење на компјутерот е многу лесен за инсталирање и употреба, со мала работна тешкотија и може да ви помогне да ја проверите состојбата на системот за ладење. ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : овој индикатор за водено ладење е изработен од висококвалитетни метални материјали, отпорен на ' рѓа, антикорозивен, цврст и издржлив и има долг работен век. ОБЕЗБЕДУВАЊЕ КВАЛИТЕТ : имаме многу строга контрола на квалитетот на нашите производи и ние сме посветени да ви дозволиме да имате задоволително искуство за купување. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето. Карактеристики : Изработени од квалитетни материјали, анти - ' рѓа и издржливи за долготрајна употреба. Лесен за инсталирање и употреба, може да ви помогне да ја проверите состојбата на системот за ладење. Стандардна нишка Г1/4, компатибилна со повеќето компјутери. Совршена херметичка карактеристика, безбедна за употреба со убав ефект на ладење. Корисен додаток за замена на вашиот компјутер стариот дел. Спецификација : Материјал : Метална Боја : Прикажана Како Големина на слика( Л х Д) : Прибл. 54 х 34,6 мм / 2,12 х 1,36 Инчи Тежина : Прибл. 50гр Пакет Листа : 1 х Индикатор За Ладење На Вода.

Кон својствата

Material:
Metal
Color:
Shown as picture
Size(L x D):
Approx. 54 x 34.6mm / 2.12 x 1.36inch
Weight:
Approx. 50g
Package List:
1 x Water Cooling Indicator:

Најдобри предлози во категоријата