Индиски Полица Рачки За Кујнски Кабинет Со Цврста Фарма

Индиски Полица Рачки За Кујнски Кабинет Со Цврста Фарма

Достапно за вашата нарачка
DEN 496.00
Залиха:

КАРАКТЕРИСТИКИ-Без ' рѓа, Густ и Долготраен Хардвер, Пријателски За Деца-Без Остри Рабови на Аглите. Додатоци : Секоја Рачка Доаѓа Со Целиот Хардвер Како што е Прикажано на Сликата. Материјал : Керамика, Боја : Крем. Должина 4 Инчи Прибл. 4 Инчи Приближно Јаз Помеѓу Завртките. Големина На Завртки : 2 Инчи Прибл. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ-Само Дупчете Дупка Во Вратата и Затегнете Го Хардверот со Клешта. За Керамички Крем Цврсти Рачки : Овие рачки се рачно изработени и изработени од искусни Занаетчии Од Индија. Секое парче е убаво и достапно во повеќе дизајни. За Изложбен Салон : Необичен; софистициран; трендовски без оглед на изјавата што сакате да ја пренесете за вашиот личен вкус; има огромна колекција рачно изработени Влечења/Рачки. Производите се направени од традиционални техники; вештини и рачно базирани процеси.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата