Индустриски V-појас, црна гума, 5/8 x 29-во.

Индустриски V-појас, црна гума, 5/8 x 29-во.

Достапно за вашата нарачка
DEN 186.08
Залиха:

Се користи за лесни апликации, како што се оние што пренесуваат помалку од 1 КС. Ара-максот кабел обезбедува поголема јачина на затегнување и бара помалку превземања. Боја : Црна. Материјал : гума. Внатре во обемот : 26 in. Пикс, 5/8 "x 29", црн, гумен индустриски V-појас.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата