иневгого Корална Школка Рак Мала Кутија За Накит Стп Кожен Организатор За Накит За Патување Кутија За Складирање Накит За Жени Девојки

иневгого Корална Школка Рак Мала Кутија За Накит Стп Кожен Организатор За Накит За Патување Кутија За Складирање Накит За Жени

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Мулти модели за избор, печатење на врвот, стилски и едноставен дизајн, никогаш надвор од стил. Со дизајнот на партицијата, можете слободно да ги комбинирате преградите за накит. Структура Внатре : + 7 ѓердан и куки за нараквици} Еластичен џеб + 8 редови на позиции на прстени} складирање на обетка / обетка + Подолу партиција + Одвојлива партиција 5. Кутијата за накит со заштита од сунѓер, може да заштити обетки, прстени, ѓердани итн. ①Внатрешна Структура 7 ѓердан и куки за нараквици; Еластичен џеб за нараквици, штипки за коса и друг накит; 8 реда позиции на прстени, кои гарантираат дека тие не се менуваат лесно; складирање на обетка/обетка, доволно за складирање на 18 пара обетки; Под преградата може да се чува друг накит; одвојлива преграда за да го задржите вашиот накит одвоен или да ги отстраните преградите според вашите потреби.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата