Inkdotpot пакет од 50 картички за зеленило, совети и желби за невестата и младоженецот, г -дин и г -ѓа активност на свадбената игра 5x7 инчи

Inkdotpot пакет од 50 картички за зеленило, совети и желби за невестата и младоженецот, г -дин и г -ѓа активност на свадбената

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

✅ Вклучува 50 печатени картички за совети. Лесно дозволете им на гостите да остават совети и желби да биде невестата. Дајте му на секој гостин оваа картичка за совети и видете со какви смешни одговори се појавуваат за овие ситуации во брак во реалниот живот. ✅ Печатено на висококвалитетна дебела 100 bs/ 150gsm картичка. Ние користиме неоткриена хартија, која е најдобра за пишувањето на измама. ✅ Поканете големина : 5 x 7 инчи. ✅ Покани покани и многу игри и други партиски материјали се достапни во нашата продавница. Сигурно ќе најдете совршена опција за да одговара на вашите потреби и стил. ✅ Задниот дел од картичките е празен, *** ковертите не се вклучени. ✅ Tags : advice and well wishes for the newlyweds, floral advice cards,reception decoration cards, 5x7 inches advice cards, bride & groomcards, wedding advice cards, kraft cards, white cards, guestbookalternative, classic advice cards, wedding game card, weddingactivity, Совети картички туш, картички за совети за пензија, свадбени ливчиња за гости, желби за невестата и младоженецот, картичката за зеленило за желби, картички за цветни совети, картички за рустикални совети и желби, картички за гости за свадба. ✅ Вклучува 50 печатени картички за совети. Лесно дозволете им на гостите да остават совети и желби да биде невестата. Дајте му на секој гостин оваа картичка за совети и видете со какви смешни одговори се појавуваат за овие ситуации во брак во реалниот живот. ✅ Печатено на висококвалитетна дебела 100 bs/ 150gsm картичка. Ние користиме неоткриена хартија, која е најдобра за пишувањето на измама. ✅ Поканете големина : 5 x 7 инчи. ✅ Покани покани и многу игри и други партиски материјали се достапни во нашата продавница. Сигурно ќе најдете совршена опција за да одговара на вашите потреби и стил. ✅ Задниот дел од картичките е празен, *** ковертите не се вклучени. ✅ Tags : advice and well wishes for the newlyweds, floral advice cards,reception decoration cards, 5x7 inches advice cards, bride & groomcards, wedding advice cards, kraft cards, white cards, guestbookalternative, classic advice cards, wedding game card, weddingactivity, Совети картички туш, картички за совети за пензија, свадбени ливчиња за гости, желби за невестата и младоженецот, картичката за зеленило за желби, картички за цветни совети, картички за рустикални совети и желби, картички за гости за свадба. ✤ Дајте му на секој гостин оваа картичка за совети и видете со какви смешни одговори се појавуваат за овие ситуации во брак во реалниот живот. ✤ Ова е совршен додаток на вашиот невестински туш или свадба бидејќи лесно им овозможува на гостите да остават совети и желби да бидат невестата. ✤ Нашите совети за 5 x 7 инчи се печатат на висококвалитетни 100 bs/ 150 GSM картички. Ние користиме неоткриена хартија, која е најдобра за пишувањето на измама. ✤ Задниот дел од картичките е празен, *** ковертите не се вклучени. ✤ *** Покани покани и многу игри и други партиски материјали се достапни во нашата продавница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата