Јиновски женски панталони за јога за подигање

Јиновски женски панталони за јога за подигање

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

76% полиестер, 24% спандекс. Увезени. Еластично затворање. Машинско миење. Со користен нетранспарентен материјал, пантолоните го поминаа тестот за сквотот. Влаганост на влага : Направено од влага и ткаенини за дишење, оваа јога панталони е дизајнирана за брзо отстранување на влагата за време на тешка вежба, обезбедува лесна функција за удобност и сушење и го прави вашето искуство со носење поудобно. Контракција со висока половината и абдоминална : Широкиот појас совршено ја обвиткува половината без да ја задуши половината, и совршено ви одговара и ве прави да изгледате подобро. Уникатен џеб на половината : Јога Пант има 2 практични мали џебови за 6-инчни паметни телефони, клучеви и банкарски картички итн. Не мора да се грижите за тоа да не можете да носите потреби за време на вежбањето. Процес на споеви на спојниците на спортови - линискиот дизајн на нашите спортски панталони со високи половини е во согласност со ергономијата. Четири игли и шест процеси на шиење на навој можат да ги намалат гребнатинките и да го подобрат удобноста на носењето. што исто така ги прави пантолоните високо одговара на вашето тело и нема да се лизне без разлика дали вежбате или носите секој ден.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата