ИНВЕРТЕР ЗА НАПОЈУВАЊЕ ЕИД За Dewalt 20v Батерија DC 18v До Ac 110v Инвертер,Со AC Излез,Двојна USB И LED Работна Светлина, Пренослив Адаптер За Полнач За Електрична Станица За Дом

ИНВЕРТЕР ЗА НАПОЈУВАЊЕ ЕИД За Dewalt 20v Батерија DC 18v До Ac 110v Инвертер,Со AC Излез,Двојна USB И LED Работна Светлина,

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

€® Пренослив и Енергетски Инвертер●150w Енергетски Инвертори Енергетска банка со ШТЕКЕР за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА : 110v~60 HZ, 2* USB Порта за Полнење : 5 V/2.4 А и LED Светло. Инвертер ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, Напојувајте што било од инвертер на батерии со инвертер за напојување, како што се таблет, лаптоп, БЕСПИЛОТНИ ЛЕТАЛА, електричен вентилатор итн. (Ве молиме запомнете : Нема батерија, Само Инвертер). Quotible за Dewalt батерија € 100% компатибилен Со Dewalt 20v Батерија DCB201 DCB200 DCB208 DCB206 DCB206-2 DCB 205-2 DCB204 DCB203 итн. Работи како извор на енергија за осветлување и полнење. Qled Led Работно Светло Q : Опремено СО led работно светло ОД 200 LM,(Прво Притиснете го белото копче За Вклучување/исклучување,потоа копчето црвено светло). погоден за електрично одржување, светла за итни случаи и осветлување за кампување на отворено,Само пренослива станица за инвертер за напојување со батерии од 18 волти за кампување, пешачење, патување и така натаму. Одличен гаџет за надворешно решение за напојување, супер лесен. €®Безбедност и сигурност ● овој инвертер на батеријата е опремен со мал вентилатор и осигурувач за зголемување на функцијата за дисипација на топлина за да се спречат услови на висока температура и краток спој кога работи инверторот. Трепкачкото црвено светло е потсетник за слаба батерија (Предупредување : инверторот не може да се полни со батерија, само излез,а максималната моќност на инверторот за напојување е 150 W). "Како да се користи" : Ве Молиме Прво Притиснете го белото Копче За Вклучување/исклучување (продолжено притиснете На Вклучување/исклучување, за да можете да го користите USB итн.). потоа црвеното светло копче.други работи, Долго притискање за 1,5 секунди, LED светлото ќе светне. Кратко притискање за да ја вклучите осветленоста на светлината. И ако сакате да ја исклучите светлината, ве молиме, исто така, долго притиснете 1,5 секунди.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата