iPad Молив 2-Та Генерација Со Магнетно Безжично Полнење, Чувствително На Навалување, Отфрлање На Дланка ,Молив За Јаболко Компатибилен Со iPad ,iPad Pro, iPad mini 6-ти, Ipad Air

iPad Молив 2-Та Генерација Со Магнетно Безжично Полнење, Чувствително На Навалување, Отфрлање На Дланка ,Молив За Јаболко Компатибилен

Достапно за вашата нарачка
DEN 1360.00
Залиха:

Не може да го користи кога се полни, тоа ќе предизвика проблеми со прескокнување или исклучување. i Pad 2020 8-ми генерација(10,2 инчи)А2270 /А2428 /А2429 /А2430.7 инчи) А1954 / А1893. Ipad Air 2013 и 2014(1-ви генерација и 2-ри генерал)А1474 / А1475 / А1476 / А1566/ А1567. Екранот на i Pad ја прикажува моќноста на пенкалото во реално време.7 инчи) А1416/ А1430 / А1403 / А1458 / А1459 / А1460. Ажурирајте го вашиот i OS систем на 12. i Pad 2011 2-ри генерал(9. ипад мини(1-ви/2-ри/3-ти/4-ти 5-ти генерал) А1432 /А1454 / А1455 / А1489 / А1491 / А1599 / А1600 / А1538 / А1550 / А2133 / А2124 / А2125 А2126. Ако моливчето за i Pad не може да работи, проверете го упатството за употреба за да добиете помош. Автоматски ќе се вклучи во "Режим на Мирување" по неактивен 5 минути за да се избегне непотребна потрошувачка на батерија.7 инчен) А1219 / А1337. `+Брзо Полнење И Долго Време На Подготвеност : целосното брзо полнење на моливчето за i Pad трае само 45 минути и трае до 10 часа.5 инчен) А1701 / А1709 / А1852. Забелешка : Не работи за други ipad модели, i Phone, Android и microsoft уреди. i Pad 2017 5-ти генерал(9,7 инчи)А1822 / А1823. Pономски дизајн јаболков молив е суштинска алатка во секојдневната работа или студирање, само тежи 16гр!.`+Магнетно Полнење : најновата надградена технологија на магнетно безжично полнење, може да се наполни и да го вклучи i Pad моливот со адсорпција на i Pad.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата