ipegtop без дупчење чаша за вшмукување длабоко туш кадиди x1, широк туш кади x2, вшмукување сапун сапун x1, не'рѓосувачки челик

ipegtop без дупчење чаша за вшмукување длабоко туш кадиди x1, широк туш кади x2, вшмукување сапун сапун x1, не'рѓосувачки челик

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Вшмукување работи на керамичка плочка, стакло, огледало, гранит, не'рѓосувачки челик, акрилик, ламинат и која било не-порозна површина со сјајна завршница. Вшмукување нема да работи преку линии за инјекциска смеса (дијаметар на вшмукување чаша : 7 см/2,8in) или на порозни површини како што се : дрво, недовршен мермер, гранит, позадина, природни камења (како што се травертини), насликаната гаранција за wallидови никогаш не е докажано со 'докажано со тоа што не е докажано со' рѓа, докажана од ' 24-часовни тестови за сол. Внимание - вшмукување нема да работи преку линии за инјекциска смеса или на порозни површини како што се : дрво, недовршен мермер, гранит, порцелан, позадина, природни камења (како што се травертини), насликан wallид и која било површина што е трнлив, итн. Вшмукување работи на керамика Плочка, стакло, огледало, гранит, не'рѓосувачки челик, акрилик, ламинат и која било не-порозна површина со сјајна завршница. Вшмукување нема да работи преку линии за инјекциска смеса (дијаметар на вшмукување чаша : 7см/2,8in) или на порозни површини како што се : дрво, недовршен мермер, гранит, позадина, природни камења (како што се травертини), насликан wallид и која било површина што е трнлива итн. Вшмукување работи на керамичка плочка, стакло, огледало, гранит, не'рѓосувачки челик, акрилик, ламинат и која било не-порозна површина со сјајна завршница. Вшмукување нема да работи преку линии за инјекциска смеса (дијаметар на вшмукување чаша : 7см/2,8in) или на порозни површини како што се : дрво, недовршен мермер, гранит, позадина, природни камења (како што се травертини), насликан wallид и која било површина што е трнлива , итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата