Ipetboom заморчиња кафези дрвени заморчиња за замок, хрчак замок куќа мала животинска одмор и играат живеалиште со прозорец за хрчак еж, зајаци за заморчиња за заморчи?

Ipetboom заморчиња кафези дрвени заморчиња за замок, хрчак замок куќа мала животинска одмор и играат живеалиште со прозорец

Достапно за вашата нарачка
DEN 247.84
Залиха:

Дрвена заморчиња за замок, хрчак замокот, мало животно одмор и играње живеалиште со прозорец за хрчак со еж, зајак од мулти-употреба, може да биде како куќа за спиење на хрчаците, може да биде и играчка за криење за нив. Гвинеја свиња играчка во затворен хрчак куќа хрчак дрвена колиба дрвена хрчак живеалиште за куќиште на практична куќа за миленичиња за хрчак. Добар подарок вашите пријатели, семејство и луѓе имаат мали миленичиња. Дрвената куќа на хрчак обезбедува приватен простор за вашите мали миленичиња, ефикасно да го подобрат нивниот сон. Со траен и практичен дизајн, оваа куќа од дрво е миленичето да спие или да игра внатре и. Направено со дрвен материјал, може да се џвака и како материјал за мелење на заби за миленичиња. И ова гнездо може да им овозможи на вашите миленици да се забавуваат таму. Опис Овој производ е куќа за миленичиња со хрчак. Усвоен од врвен материјал од дрво, здрав и издржлив во употреба, што може да ви послужи за употреба на ласта. Оваа куќа од хрчак од дрво може да му даде на вашиот хрчак удобно место за спиење, а вашиот хрчак многу добро ќе го сака ова гнездо од дрво. -Мал-дизајн дизајн, може да биде како куќа за спиење на хрчаци, може да биде и играчка за криење за нив. Изработена со дрвен материјал, може да се џвака и како материјал за мелење на заби за миленичиња. И ова гнездо може да им овозможи на вашите миленици да се забавуваат таму.-Практична куќа за миленичиња за хрчак. Добар подарок што вашите пријатели, семејство и луѓе имаат мали миленичиња. Со траен и практичен дизајн, оваа куќа од дрво е миленичето да спие или да игра внатре и. Спиење.Панак вклучувајќи 1 х хрчак со хрчак скривалиште.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата