Ипетбум Куче Храна Чинии 1пц Куче Храна Чинии, Куче Гајба Вода Сад Куче Јадења Миленичиња Чинии За Кучиња Нерѓосувачки Челик Куче Чинии Виси Куче Сад За Домашни Мил?

Ипетбум Куче Храна Чинии 1пц Куче Храна Чинии, Куче Гајба Вода Сад Куче Јадења Миленичиња Чинии За Кучиња Нерѓосувачки Челик

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

ВРВЕН КВАЛИТЕТ-чиниите за храна за Кучиња се изработени од врвен и цврст материјал од нерѓосувачки челик, кој лесно се чисти и повторно се полни висечкиот сад за кучиња. ВИСЕЧКИ САД-Со основа околу работ на садот и загради за жичани куки, овие садови можат безбедно да се закачат за гајби за миленичиња, кафези, па дури и огради со синџири. СОВРШЕН ДИЗАЈН - овој висечки сад може да се држи на храната од подигнатиот кафез, помалку да се напрега на вратот, колковите, рамената и зглобовите на миленичињата, што промовира подобро држење на телото. РЕЗЕРВИ ЗА МИЛЕНИЧИЊА-Сад За Кучиња со 2 ореви и држач што го намалува истурањето вода и храна во дневната област, доволно цврсто за мали и средни кучиња, се однесува на добри манири на трпезата. ШИРОКИ АПЛИКАЦИИ-Овој висечки сад може да се закачи директно на кафезот за лесно хранење, цврстиот сад за вода за гајба за кучиња е дизајниран за кученца, кучиња, мачиња, мачки и други мали животни. Описовој висечки сад може да се закачи директно на кафезот за лесно хранење, цврстиот сад за вода за гајба за кучиња е дизајниран за кученца, кучиња, мачиња, мачки и други мали животни.Карактеристики-Материјал : Нерѓосувачки Челик.- Боја : Сребрена.- Големина : 18, 00х18, 00х6, 50см=7, 07х7, 07х2, 55ин.- ВРВЕН КВАЛИТЕТ-чиниите за храна за Кучиња се изработени од врвен и цврст материјал од нерѓосувачки челик, кој лесно се чисти и повторно се полни висечкиот сад за кучиња.- ВИСЕЧКИ САД-Со основа околу работ на садот и загради за жичани куки, овие садови можат безбедно да се закачат за гајби за миленичиња, кафези, па дури и огради со синџири.- СОВРШЕН ДИЗАЈН-Овој висечки сад може да се држи на храната од подигнатиот кафез, помалку да се напрега на вратот, колковите, рамената и зглобовите на миленичето, што промовира подобро држење на телото.- РЕЗЕРВИ ЗА МИЛЕНИЧИЊА-Сад За Кучиња со 2 ореви и држач што го намалува истурањето вода и храна во дневната област, доволно цврсто за мали и средни кучиња, се однесува на добри манири на трпезата.- ШИРОКИ АПЛИКАЦИИ-Овој висечки сад може да се закачи директно на кафезот за лесно хранење, цврстиот сад за вода за гајба за кучиња е дизајниран за кученца, кучиња, мачиња, мачки и други мали животни.Пакет Вклучувајќи 1 Х Куче Сад.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата