Исцелени Четири Лист Куки Гроздобер Капут Закачалка Закачалка Ѕид Куки Виси Туш Пешкир Кука Тешки Куки Ѕид Куки За Палта Лист Палто Решетката Клуч Држач Кука Палто

Исцелени Четири Лист Куки Гроздобер Капут Закачалка Закачалка Ѕид Куки Виси Туш Пешкир Кука Тешки Куки Ѕид Куки За Палта Лист

Достапно за вашата нарачка
DEN 176.96
Залиха:

Решетка За Палто на влезот : закачалката за палто е изработена со добра изработка и има мазна површина и е безбедна за употреба. Кука за ѕидно Палто : ДЕКОРАТИВНА КУКА СО ЗЛАТНИ ЛИСТОВИ : овој држач за куки прифаќа жив дизајн на форма на лист, детална шема и блескава златна боја, што е многу убаво и привлечно. Таа е погодна за различни сцени како соба, бања, кујна и така натаму. Тоа е практичен и украсен избор на кука. Решетка За Палто во фарма : Мазна површина без бруси, закачалката за железни палта нема да ви наштети или да ви ги изгребе рацете. Декоративни Куки : оваа кука за палто е изработена од врвен материјал, што го прави издржлив и тежок. Гроздобер Куки За Палто : - Кука За Ѕид Од Лисја : оваа практична кука за грб на вратата може да биде во кујна, бања, спална соба, дневна соба. Пакетот Вклучува Карактеристики На Решетката За Палто Монтирана На Ѕид-решетката за палто е погодна за закачување чадори, крпа, палто, чанти, клуч, облека, капа итн Закачалки за Палто Монтирани на Ѕид. - Оваа практична кука за грб на вратата може да биде во кујна, бања, спална соба, штипки за палто во дневната соба. - Едноставна форма и корисен дизајн на кука за вашиот дом, погоден за повеќето видови Кука За капа за украсување на домот. - Материјал : ѕидни куки Од железен лист-Боја : Златни Украсни Куки - оваа кука за палто е изработена од врвен материјал, што ја прави издржлива И тешка Кука за Складирање На Ѕидови. - Лесен за употреба, издржлив и практичен, силен носивост, повеќенаменски за користење Решетка за Палто од Лисја. - Големина : 31,00Х19, 00Х4, 50см/12, 18Х7, 47Х1 држач за клучеви за влез.Опис на стокатакачки За висечки палта дали сакате едноставна закачалка за капа во стил за складирање на домашна облека? Тоа ќе биде многу практично.Ѕид Монтирани Палто Закачалки Креативен стил, убава и елегантна текстура, ќе модерен стил за вашиот дом.штипки За палто овие мазни рабови куките нема да го изгребат или оштетат вашето тело или облека.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата