Исцели 2 парчиња Меморија За Одмор На Рацете Подлога За Одмор На Рацете Бавен Црн Одмор На Зглобот

Исцели 2 парчиња Меморија За Одмор На Рацете Подлога За Одмор На Рацете Бавен Црн Одмор На Зглобот

Достапно за вашата нарачка
DEN 158.24
Залиха:

МАУС РАМПА Внатрешно исполнета мемориска пена и удобна, со добра еластичност. РАЦЕТЕ РАЧНИОТ ЗГЛОБ применливи луѓе : - терминска употреба на персоналот на компјутерската канцеларија, работници со бела јака, Интернет кафулиња, ентузијасти за игри, Мажи и Жени Генерали, сите возрасти. Рачна ПОДЛОГА за глувци ergономски Дизајн, смирувајќи ја јачината на раката на терминска употреба на компјутерот. РАЧЕН ОДМОР за вашите семејства, пријатели, соработници,. Пакетот Вклучува 2 х Карактеристики На Подлогата За Одмор На Зглобот-Материјал : Мемориска Пена Подлога за Одмор на Зглобот. - Применливи луѓе : - терминска употреба на персоналот на компјутерската канцеларија, работници со бела јака, Интернет кафулиња, ентузијасти за игри, Мажи и Жени Генерал, Сите возрасти Рака Глувчето. - Боја : Црна. - Големина : 13, 5х8, 5х2см. - За вашите семејства, пријатели, соработници итн Рацете На Зглобот. - Внатрешно исполнет мемориска пена, и удобно, со добра Еластичност Меморија Рака Одмор. - Ergономски дизајн, смирувајќи ја јачината на раката на терминска употреба на компјутерската Подлога.Опис На стоката Рампа За Одмор На Зглобот Внатрешно исполнета мемориска пена и удобна, со добра еластичност.Раце Зглоб Одмор оваа ставка е погодна за канцелариски работници кои користат компјутери некое време, Интернет кафулиња, гејмери, унисекс, погодни за сите возрасти.Рачна Подлога За Глувци Ова е Врвна Подлога за Одмор на Зглобот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата