Исцелите патничко тело миење природно сапуни за миење на телото природно сапун добротворна организација што не е сапун за сапун, апсорпција на сапун држач за сапун

Исцелите патничко тело миење природно сапуни за миење на телото природно сапун добротворна организација што не е сапун за сапун,

Достапно за вашата нарачка
DEN 198.40
Залиха:

Поддршка за сапун од када-, исплакнете со чиста вода или користете детергент и суво на места за вентилација. Природен диатоматски мат- се карактеризираат со максимална апсорпција на вода, држачот веднаш се впива вода и се исуши за неколку минути, спречува сапун да се засили и да се спушти во вода. Држач за сапун за туш- може да биде како држач за сапун, пијалок за пиење, абсорбер на мирис на фрижидер, десикатор на кабинетот и автомобил со својот супер апсорбинтен карактер. SOAP PAD-, исплакнете со чиста вода или користете детергент и суво на места за вентилација. Сапун за кутии за бања-Направено од дијатомит без никакви адитиви, ова апсорбирано сапун сапун е безбедно, брзо самостојно сушење и нов начин на зелен живот. Список на пакети 2 X Карактеристики на подлогата за сапун - Боја : Бели природни сапуни. - Материјал : Диатомит, сапун за сапун за сапун сапун со сапун со сапун, сапун сапун сапун сапун сапун сапун заштеда када сапун сапун сапун, апсорпција на вода, држач за сапун сапун, организатор на сапун, природен. - Големина : приближно. Случај за сапун од 13 x 8 x 1 cm. - Оставете го сапунот и палубата во близина да се исушат веднаш, сапунот го штити мијалникот и countertop од ѓубриво од сапун, бактерија и миење на телото природно. - Карактеристики со максимална апсорпција на вода, држачот веднаш натопува вода и се исуши за неколку минути, сапун од добивање на залепен и залепен сапун за сапун. -, исплакнете со чиста вода или користете детергент и исушете во сапун за сапуни. Продавници за сапуни на телото - можат да бидат како држач за сапун, пијалок за пиење, абсорбер на мирис на фрижидер, кабинет за кабинет и автомобил со својот супер апсорбирачки држач за сапун за туш. - Изработено од дијатомит без никакви адитиви, ова апсорбирано сапун сапун е безбедно, брзо самостојно сушење и нов начин на зелен живот Диатомит сапун. Сапунот за сапун е еколошки и, антилип и брзо суво, исто така апсорпција на вода.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата