Искра И Баш 24-Пакет На Среќен Роденден Ѓердани, Виножито Мушка Партија Материјали, Додатоци, Возрасни Партија Услуги За Гости, Прослави Во Училница, 6 Избрани Бои

Искра И Баш 24-Пакет На Среќен Роденден Ѓердани, Виножито Мушка Партија Материјали, Додатоци, Возрасни Партија Услуги За Гости,

Достапно за вашата нарачка
DEN 223.84
Залиха:

Вклучете Ја Вашата Забава : овој комплет ѓердани од мушка вклучува 24 ѓердани за забави во 6 бои на виножито, со 4 ѓердани од секоја боја црвена, зелена, сина, сребрена, златна и розова. Мушка-Вкусен Материјал : роденденските мониста од ѓердан се направени од силен полипропилен со сјаен метален сјаен слој за да се направи издржливо и шарено забавно уживање. Фаворизира Роденденска Забава во виножито : Комплетирајте го вашиот декор за забави Со Овие Ѓердани Со Среќни монистра Од Б-Ден Во боја На виножито; поделете ги на гостите додека пристигнуваат или ставете ги во вреќи за лекување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата