Итала Цитерио 98 Вилушка За Вечера

Итала Цитерио 98 Вилушка За Вечера

Достапно за вашата нарачка
DEN 1289.60
Залиха:

Сребрена вилушка за вечера од брендот Итала од серијата Цитерио 98. Вилушката е изработена од нерѓосувачки челик. Дизајнот на Цитерио 98 е под влијание на конвенционалниот прибор за јадење во ресторани, но изгледа исто толку добро на елегантна маса како и на опуштена вечера со пријателите. Дајте му на вашата маса многу посебен шмек со атрактивниот сет за прибор за јадење Цитерио 98 од итала. Десертната вилушка има должина од 19,5 см. Вилушка За Вечера-Смелиот, Карактеристичен Дизајн И Дарежливите Пропорции Го Направија Цитерио 98 Фаворит И Модерна Класика. Мат Четкан Нерѓосувачки Челик Дизајн Одговара На Секоја Рака И Се Чувствува Подеднакво Дома Во.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата