Изолиран шише со шише со вода Вантасо, жолто зелена вакуумска колба Спортски чаша кригла 500 мл 17 мл за жени мажи момчиња деца девојчиња

Изолиран шише со шише со вода Вантасо, жолто зелена вакуумска колба Спортски чаша кригла 500 мл 17 мл за жени мажи момчиња деца

Достапно за вашата нарачка
DEN 479.84
Залиха:

❤ ❤ Материјал-Одделение за храна 304 тело од не'рѓосувачки челик со капа на чаша, доказ за истекување на храна, за стоп за шише, шише со шише со шише со шише и копче за притискање за подобар ефект на изолација, поголема погодност и безбедност. ❤ ❤ Материјал-Одделение за храна 304 тело од не'рѓосувачки челик со капа на чаша, доказ за истекување на храна, за стоп за шише, шише со шише со шише со шише и копче за притискање за подобар ефект на изолација, поголема погодност и безбедност. 17oz шише со вода без слама изолирана изолација метална метална двојна wallидна колба за вакуумско шише чаша за спортско пешачење со доказ за протекување на капакот и копчето за притискање широко уста Персонализирана декоративна за жени мажи момчиња девојчиња ❤ Том 500 мл (17 мл), ефект на вакуумска изолација за да се задржи Вода топла до 50 ℃ или ладно под 10 ℃ за 8 часа, погодна за спорт, пешачење, пикник, шише за пиење за еднократна употреба или чаша за ладни денови ❤ Материјал-Тело од шише од не'рѓосувачки челик 304 со капа за чаши, истекување на храна Доказ за затка за шише за внатрешни работи, шише со шише со широко и копче за притискање за подобар ефект на изолација, поголема погодност и безбедност ❤ Дизајн на двојна wallидна изолација - Внатрешен сад со двојно слој структура и висока вакуумска технологија за лапирање и бакарна обвивка од внатрешниот сад Подобар ефект на изолација ❤ Специфичен ден подарок-сладок, внимателен подарок за вашите пријатели и вашето семејство на Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, роденденот, свадбата, годишнината, ангажманот, Денот на вineубените, Денот на таткото, Денот на мајката или други фестивали. Design ❤ Design Дизајн на двојна wallидна изолација - Внатрешен сад со двојно слој структура и висока технологија за вакуумско ладење и бакарна обвивка од внатрешниот сад сочинуваат подобар ефект на изолација. ❤ ❤ Техниката за надворешно и нанометарска печатење со двојно слој и техника на печатење на нанометар, носи прекрасен изглед на моделот. Design ❤ Design Дизајн на двојна wallидна изолација - Внатрешен сад со двојно слој структура и висока технологија за вакуумско ладење и бакарна обвивка од внатрешниот сад сочинуваат подобар ефект на изолација. ❤ Подарок за специфичен ден-сладок, внимателен подарок за вашите пријатели и вашето семејство на Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, роденденот, свадбата, годишнината, ангажманот, Денот на вineубените, Денот на таткото, Денот на мајката или други фестивали.❤ ❤ Том 500мл (17 мл), вакуумска изолација ефект за да се задржи водата да се загрее 50 ℃ или ладно под 10 ℃ за 8 часа, погоден за спорт, пешачење, пикник, шише за пиење за еднократна употреба или чаша за ладни денови. ❤ Подарок за специфичен ден-сладок, внимателен подарок за вашите пријатели и вашето семејство на Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, роденденот, свадбата, годишнината, ангажманот, Денот на вineубените, Денот на таткото, Денот на мајката или други фестивали. ❤ ❤ Том 500мл (17 мл), вакуумска изолација ефект за да се задржи водата да се загрее 50 ℃ или ладно под 10 ℃ за 8 часа, погоден за спорт, пешачење, пикник, шише за пиење за еднократна употреба или чаша за ладни денови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата