J Concepts 22128 Сателитска гума гумени ленти - Греј

J Concepts 22128 Сателитска гума гумени ленти - Греј

Достапно за вашата нарачка
DEN 143.84
Залиха:

JConcepts Inc. 2212-8 - сателитски гумени ленти за лепење на гуми, сива (4). Карактеристики : Единствена форма и функција на JConcepts. Материјал со висока еластичност. Ситно детална низа рачки. Наменето за контрола на врвовите на прстите. Се вклопува 1/10 -ти, SCT и 1/8 -ми кабриолет. Вклучува : (4) гумени ленти. Спецификации : . Вклучен број (и) на дел (во фабрички пакување) : 2212-8. Ова е збир на сива сателитска гума гумени ленти од j Concepts. Единствено обликуван дизајн специјално развиен за монтирање на гуми, гумената лента се произведува во материјал со висока еластичност, способен да се протега до целосен асортиман на гуми со различна големина. Рачките се дизајнирани да ги ергономски во согласност со прстите за да можете вешто да ја прилагодите гумената лента на страничниот ид на секоја гума и да го нанесете притисокот таму каде што е потребно. Материјал со висока еластичност. Ситно детална низа рачки. Наменето за контрола на врвовите на прстите. Се вклопува 1/10 -ти, SCT и 1/8 -ми Bookgy Includes : (4) гумени ленти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата