Jet Tech 07-2485#15993 Рамка за филтри за отпадоци

Jet Tech 07-248515993 Рамка за филтри за отпадоци

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Оригинален дел за замена на OEM. Etет Техника гради машини за миење садови за индустријата за услуги за храна, вклучително и под -центри, транспортер, типот на вратата и мијалниците за стакло. Користете оригинални делови за OEM за безбедносна сигурност и перформанси. Рамка на Jet Tech 15993 за филтри за отпадоци, F-22. Оригинален дел за замена на OEM. Etет Техника гради машини за миење садови за индустријата за услуги за храна, вклучително и под -центри, транспортер, типот на вратата и мијалниците за стакло. Користете оригинални делови за OEM за безбедносна сигурност и перформанси.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата