Jgatw сад за сушење на садови 2 нивоа сад за садови за сушење метална метална сад за сад за садови

Jgatw сад за сушење на садови 2 нивоа сад за садови за сушење метална метална сад за сад за садови

Достапно за вашата нарачка
DEN 1032.00
Залиха:

Систем за брза дренажа : Дизајн на решетката за садови со дренажни дупки и дренажен канал, осигурувајќи се дека водата тече директно во мијалникот отколку во countertop. Материјал : Метал. Голем капацитет, дизајниран да се исцеди над кој било мијалник, ги задоволува основните потреби на семејството. Подлогата за нозе без лизгање, отпорна на лизгање и отпорна на абење, не ја повредува масата. Стражарите од обете страни ефикасно спречуваат да се лизгаат садовите. Мултифункционални се-во-едно кафез и држач за сечење на табла : Држете ножеви и вилушки, стапчиња за јадење, мали неуредни предмети, табли за сечење. Горните и долните подови се опремени со тави за одвод, кои можат да се извлечат директно кога се во употреба. Одвојната лента за одвод на PP, нема акумулација на вода при одводнување, може да се влече и истура фиока за одвод на PP за да се олесни сувоста во секое време. Коритото е продолжено нагоре, што ја зголемува стабилноста на полицата и ја олеснува росата и испарувањето на преостаната влага. Систем за брза дренажа : Дизајн на решетката за садови со дренажни дупки и дренажен канал, осигурувајќи се дека водата тече директно во мијалникот отколку во countertop. Материјал : Метал. Голем капацитет, дизајниран да се исцеди над кој било мијалник, ги задоволува основните потреби на семејството. Подлогата за нозе без лизгање, отпорна на лизгање и отпорна на абење, не ја повредува масата. Стражарите од обете страни ефикасно спречуваат да се лизгаат садовите. Мултифункционални се-во-едно кафез и држач за сечење на табла : Држете ножеви и вилушки, стапчиња за јадење, мали неуредни предмети, табли за сечење. Горните и долните подови се опремени со тави за одвод, кои можат да се извлечат директно кога се во употреба. Одвојната лента за одвод на PP, нема акумулација на вода при одводнување, може да се влече и истура фиока за одвод на PP за да се олесни сувоста во секое време. Коритото е продолжено нагоре, што ја зголемува стабилноста на полицата и ја олеснува росата и испарувањето на преостаната влага. Заштеда на простор : таблата за одвод е мала големина, така што зазема само мал простор. Можете совршено да го зачувате вашиот простор за countertop со користење на нашата решетка за садови. Име на продукција : Rackmatery за садови : Metal Size : 42*25*38cmpackage Вклучен : 1x решетката за садови (садови и други прибор за кутија на сликата не се вклучени) Лесно се склопуваат : Само следење на следењето на Помош на упатството за корисник, инсталирајте ги завршните за неколку секунди. Сите додатоци се одвојуваат, така што можете да ги прилагодите различните позиции на прилозите на начинот на кој сакате. Лавиците за сушење на садот може да се расклопат брзо кога ви треба чистење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата