JMT 2.5 инчен Хард Диск SATA На Мини USB 2.0 Алатка За Комплет Бесплатна Алуминиумска Легура Hdd Случај Пренослив Надворешен Ssd Кутија Поддршка 2tb

JMT 2.5 инчен Хард Диск SATA На Мини USB 2.0 Алатка За Комплет Бесплатна Алуминиумска Легура Hdd Случај Пренослив Надворешен

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Име на брендот : ЈМТ. Го претвора Вашиот Хард Диск од 2,5 инчи во Надворешен хард диск за поголема флексибилност и погодност. Поддршка На Капацитетот На Хард Дискот : 2 TB. Поддржете Хард Диск од 7,5 мм/9,5 мм, а не поддржувајте повеќе од 9,5 мм. Виндоус 98/се/ме/2000/xp/7/виста/8/10/2016 Мек ОС8.6 компатибилен. Забележете Ја само куќиштето на Куќиштето, не вклучувајќи го и хард дискот. Карактеристики : Го Претвора Вашиот Хард Диск од 2,5 инчи во Надворешен хард диск за поголема флексибилност и погодност. Приклучете и играјте, жешките приклучни и жешките карактеристики што можат да се заменат го прават овој уред удобен и лесен за употреба. Лесен за инсталирање, не бара ЗАВРТКИ УСБ напојување, не е потребна надворешна моќност. Со кожен носечки залив, носете го насекаде. Ова куќиште е совршено решение за пренос на податоци или резервна копија на податоци! Виндоус 98/се / јас/2000/xp/7/виста/8/10/2016 Mac OS8. 6 компатибилен USB 2.0 ИНТЕРФЕЈС СО Голема брзина, компатибилен СО USB 1.1. Погоден за 2,5" SATA хард возач и SSD. Поддршка до 2tb SATA интерфејс хард диск, не поддршка IDE интерфејс. Супер тенок и лесен за носење. Спецификации : Бренд : JMT Боја : Црна, Бела, Сина, Црвена Големина : 12cmx7cmx1cm Тежина : Околу 100g Тип : HDD Случај Материјал : Алуминиумска Легура Случај Соодветна Големина На Хард Дискот : 2.5 " Излез Интерфејс : USB 2.0 брзина На Пренос : 480mbps користете моќ : usb кабел за да ја преземете моќта директно Поддржан ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ : За Windows 98/se/me / 2000/xp / 7/виста/8/10/2016 Mac OS8. 6 или Погоре Капацитет За Поддршка : Поддршка sata интерфејс лаптоп хард диск ДО 2000g Белешки : поради разликата во светлината и поставувањето на екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : 1 x HDD Случај за 2.5 " SATA HDD 1 x USB Кабел 1 x Кожна торба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата