Justshengkuang боја плоштад тапа бања бања бања од не'рѓосувачки челик миење чешма од бања хотел хотел деликатни и издржливи тапаци за бања за мијалник

Justshengkuang боја плоштад тапа бања бања бања од не'рѓосувачки челик миење чешма од бања хотел хотел деликатни и издржливи

Достапно за вашата нарачка
DEN 867.20
Залиха:

Универзален дизајн : Модерната тапа за слив на дизајн може совршено да се совпадне со вашиот слив. Со својот стилски изглед, лесно може да го украси вашиот слив за миење, мијалник за мијалник и мијалник за бања. Не'рѓосувачки челик материјал за леење од не'рѓосувачки челик, не е лесно да се старее и да се скрши, и е потрајно. Обезбедување на безбедност на водата, членовите на семејството се чувствуваат полесно. Деликатна и durableclassic чиста црна боја, површината се третира со процес на боја на печење со висока температура, отпорен на гребење, не-испарливо, нежно чувство на рака, подобра текстура. Удобна рачна рачка, ергономски дизајн, поудобно за употреба, гарантирано за квалитет. Јадрото на керамички вентил со мазна вода во вода, мазно отворање и затворање, измазнет проток на вода, не е лесен за капе.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата