Jw winco стакло исполнето најлонско пластично копче за рака, не'рѓосувачки челик со навој, M8 x 1,25 конец со големина x 40мм должина на нишка, 40мм дијаметар на главата

Jw winco стакло исполнето најлонско пластично копче за рака, не'рѓосувачки челик со навој, M8 x 1,25 конец со големина x 40мм

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Копче за рака со флуиран стил на глава. Не'рѓосувачки челик, обликувано обетка. Мат црна завршница. Направено од стакло исполнета најлон пластика. ROHS во согласност. Копче за рака со флуиран стил на глава. Не'рѓосувачки челик, обликувано обетка. Мат црна завршница. Направено од стакло исполнета најлон пластика. ROHS во согласност. Копчето за рака на JW Winco со флуиран стил на глава, максимална отпорност на топлина на најлонска пластика : 110 степени Ц, мат црна завршница, изработена од стакло исполнета најлон пластика, не'рѓосувачки челик, обликуван во навој. Европски стандард 1.4567 (Американски стандард 316 серија). Дијаметар на главата на копчето 40мм, M8 x 1,25 големина на конецот, ROHS во согласност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата