К Алатка Меѓународна 21 Парче 1/4 Погон САЕ Сокет Сет Категорија: Приклучоци

К Алатка Меѓународна 21 Парче 1/4 Погон САЕ Сокет Сет Категорија: Приклучоци

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Приклучоците се 6 точки хром ванадиум. Приклучоците имаат погон од 1/4 инчи. Сите спакувани во метална кутија. Вклучува крцкалка со дизајн на копче. Екстензии за тешко достапни области. Овој сет на приклучоци ЗА SAE од 21 парче го вклучува следново : 9 кратки приклучоци формираат 3/16 "до 1/2", 7 длабоки приклучоци од 1/4" до 1/2", крцкалка со копчиња, универзален спој, 2" и 4 " екстензии и спинер. Ова е одличен сет за сите ваши практични потреби!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата