КА0232 Ајфеловата Кула Париз Разгледница Кожа &засилувач; Силиконски Паметен Часовник Бенд Ремен ЗА Фосилни Мажи Генерал 5Е 5 4 Спорт, Хибриден Паметен Часовник ЧОВЕЧ?

КА0232 Ајфеловата Кула Париз Разгледница Кожа &засилувач; Силиконски Паметен Часовник Бенд Ремен ЗА Фосилни Мажи Генерал 5Е

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

100% Сосема нов и висок квалитет за Фосилни Мажи Генерал 5Е, Спорт, Генерал 4, Генерал 5, Хибриден Паметен Часовник HR Неутра, HR Collider, ФБ-01, Женски Генерал 5 Паметен Часовник Џулијана Hr Големина (22mm). Еко-пријателски меко силиконско јадро + надворешно печатена графичка стп кожа, како и со брановидно внатрешно силиконско лице за подобар проток на воздух и Отпорен на Пот. Нетоксичен, без алергија, дише и удобен за носење. Затворање на метална тока за лесно носење или полетување. Идеална замена на ременот за часовници. Ca0232 Ајфеловата Кула Париз Разгледница Кожа И Силиконски Паметен Часовник Ремен За Фосилни Мажи Генерал 5 E 5 4 Спорт, хибриден Паметен Часовник HR Неутра, Судирач, Женски Генерал 5 Големина (22mm)пакет вклучени : 1x Часовник Бенд (Часовникот не е вклучен).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата