Кабел за напојување со радарски детектор, за придружба на Униден придружба Валентин Белтроника Пасош Кобра итн. Радар детектор, со двоен USB QC3.0 Брз полнач

Кабел за напојување со радарски детектор, за придружба на Униден придружба Валентин Белтроника Пасош Кобра итн. Радар детектор,

Достапно за вашата нарачка
DEN 287.84
Залиха:

Висок квалитет : Добар дизајн, напредна технологија, премиум материјали Индикаторот за меки сини LED светло ќе ви помогне лесно да го лоцирате адаптерот за автомобили, а исто така ќе ви овозможи погодност да ги повлечете и приклучите USB -каблите за напојување во Dim Light. Контактирајте го нашиот тим за услуги на клиентите во секое време. Кабелот со калем може да избегне неред и може брзо да се користи или складира.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата