Кабилок 2 парчиња Организатор На Валкана Колекција Организатор На Бања: И Складирање На Контејнери Со Облека Капацитет За Домаќинство Спална Соба За Каки Преклопн?

Кабилок 2 парчиња Организатор На Валкана Колекција Организатор На Бања: И Складирање На Контејнери Со Облека Капацитет За Домаќинство

Достапно за вашата нарачка
DEN 577.44
Залиха:

крпа. ДРЖАЧ за СКЛАДИРАЊЕ НА САРАФАНИКорпа за Складирање Коцки за Складирање За Складирање И Организација Книги За Облека За Играчки Дома Склопувачка Корпа за Складирање со Рачки. ОРГАНИЗАТОР НА ОБЛЕКАГолем капацитет, можете да го инсталирате како што сакате и да складирате различна облека, играчки итн. КОНТЕЈНЕР ЗА ОБЛЕКА многу лесен и убав изглед, може да се стави во секој агол од домот. ПЛАТНЕНА КОРПАПЛАТНЕНА ОРГАНИЗАЦИЈА кошница Збогувајте се со хаосот и лесно обезбедете ви поудобен и чист простор. ОБЛЕКАТА ГО ПОПРЕЧУВАЛесен за употреба, можете да го користите за чување на сарафани, правејќи го вашиот дом уреден и нарачан. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики на корпата-Може да се користи во спална соба, дневна соба, работна соба, салон, кујна, канцеларија, плакар и кабинет. - Материјал : Ткаенина, бамбус - изработен од добар материјал, цврста конструкција и лесен, не е лесен за кинење. - Големина : 38, 00Х26, 00Х5, 50см/ 14, 93Х10, 22Х2, 16во - може да ви помогне лесно да ги организирате вашите сарафани, како што се облека, ќебе, играчки, чорапи итн. - Боја : Каки - Модерен и едноставен стил, кој може да одговара на повеќето украси и стилови на вашиот дом. - Големиот капацитет го прави одличен избор за одржување на вашиот простор убав, уреден и организиран. Опис На стоката Држач За Складирање На Сите Работи Користејќи добри материјали, оваа ставка е лесна и издржлива.облека попречува дали сеуште се грижите за расфрлани валкани алишта?Дали барате корпа за складирање за да ја чувате валканата облека? Потоа, не смеете да ја пропуштите оваа корпа за перење.Контејнер за облека може да складира валкана облека, играчки и многу повеќе.Организатор на облека ќе ви даде уреден дом.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата