Кабилок 2 парчиња табли за држачи за држачи со јаглерод countertop stand кујнски садови тав златни тави што се држат за челична табла дома сечење лажица оставата, чајната к?

Кабилок 2 парчиња табли за држачи за држачи со јаглерод countertop stand кујнски садови тав златни тави што се држат за челична

Достапно за вашата нарачка
DEN 754.88
Залиха:

Опакувајте ја лажицата за лажица-дизајн на мулти-слој, погоден за табли за сечење, капаци од тенџере и тава со различна дебелина. Организатор на прибор за кукети-лесна тежина и преносна, решетката за складирање е лесен за употреба и чиста. Покриената решетка со таб-тенџере-Дизајнот на тркалезните рабови за заштита од гребнатини, а поддршката за анти-лизгање одржува сè цврсто на место. Организатор на капакот-производот е едноставен во дизајнот, но производот е многу практичен во употреба, што ви носи голема погодност. Дизајн на капакот на капакот на јаглерод челик-Дизајнот на Мултипурпс го олеснува држењето на вашата кујна и да ја одржувате вашата кујна организирана. Опакувајте ја лажицата за лажица-дизајн на мулти-слој, погоден за табли за сечење, капаци од тенџере и тава со различна дебелина. Организатор на прибор за кукети-лесна тежина и преносна, решетката за складирање е лесен за употреба и чиста. Покриената решетка со таб-тенџере-Дизајнот на тркалезните рабови за заштита од гребнатини, а поддршката за анти-лизгање одржува сè цврсто на место. Организатор на капакот-производот е едноставен во дизајнот, но производот е многу практичен во употреба, што ви носи голема погодност. Дизајн на капакот на капакот на јаглерод челик-Дизајнот на Мултипурпс го олеснува држењето на вашата кујна и да ја одржувате вашата кујна организирана. Пакетот вклучува карактеристики на решетката од 1 x -Изработено од добар материјал, оваа решетка за складирање е безбеден и за долготрајна употреба. -Која : Златна -Големина : Околу 33.50x18.50x14.00cm/13.17x7.27x5.50in -ФИНА СОДРИНА НА НАШИОТ ПРОИЗВОД ви овозможува долг сервисен живот и нежни детали. -Материјал : Јаглероден челик, компјутер -решетката е дизајниран со стабилност и одржување на вашата кујна организирана и уредна. -Се го решава проблемот со кој нема место да се стави таблата за сечење, или што лесно може да расте во аголот на влажна куќа. -Светла тежина и преносни, решетката за складирање е лесен за употреба и чиста. Капакот, тавата и парталите во исто време. Решетката за покривка на тенџере, исто така може да стане совршена мала полица за книги, доколку се смести во студиската просторија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата