Кабилок Трпезариска Маса Декор Диспензерот За Салфетки 2 парчиња Магнетна Ракавица Диспензерот Магнетно Ткиво Кутија Држач За Ткиво На Лицето Држач За Тоалетна Ха

Кабилок Трпезариска Маса Декор Диспензерот За Салфетки 2 парчиња Магнетна Ракавица Диспензерот Магнетно Ткиво Кутија Држач За

Достапно за вашата нарачка
DEN 633.60
Залиха:

СОБА ТКИВО ДИСПЕНЗЕРОТ Изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик и издржливи, може да се користат долго време. ДИСПЕНЗЕРОТ ЗА ХАРТИЕНИ КРПИ неговата инсталација е многу едноставна, без никаков комплициран процес, заштедувајќи време и напор. КУТИЈА ЗА СКЛАДИРАЊЕ ТОАЛЕТНО ТКИВО користи ЛЕСЕН за лесно и удобно носење и складирање. ДРЖАЧ ЗА ЅИДНО ТОАЛЕТНО ТКИВО Фино полиран, мазна површина, удобно чувство на рака, без бруси, без повреда на раката. ДИСПЕНЗЕРОТ за ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА користи и издржлива кутија со отворено ткиво со магнет за организирање на вашата хартија. Пакет Листа 2 х Карактеристики На Кутијата Со Магнетно Ткиво-Изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик и издржливи, може да се користат долго време. - Боја : Црн Материјал : Нерѓосувачки Челик, Магнет - неговите рабови се полираат многу непречено, затоа не грижете се дали ќе ги изгребате прстите. - Направено според големината на повеќето хартиени крпи на пазарот, лесно може да се стави во хартиени крпи за ваша погодност. - Површината е мазна и, само избришете ја дамката со влажно ткиво. - Големина : 24, 00Х13, 00Х8, 50см/ 9, 43Х5, 11Х3, 34ин-магнетна кутија за ткиво, може да се инсталира каде и да ви треба. Информации За стоки оваа кутија за магнетно ткиво е изработена од висококвалитетен и безбеден нерѓосувачки челик и издржлива. не е практично, но и декоративно. Погоден за домови, хотели од висока класа, барови, дневни соби и други места. многу лесен за употреба и ви помага брзо да го извадите ткивото.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата