КАХАЈА 44 инчен гитара торба за Dreadnought и jumbo портокалова линија свирка торба 0,47in дебела подлога вода што ја преостанува прилагодливата кутија за гитара на рамената с

КАХАЈА 44 инчен гитара торба за Dreadnought и jumbo портокалова линија свирка торба 0,47in дебела подлога вода што ја преостанува

Достапно за вашата нарачка
DEN 686.24
Залиха:

Подебела и поголема : внимателно ги слушавме потребите на нашите клиенти и ја подобривме оваа торба за гитара. 0,47in подебела подлога и поголем преден џеб од претходната верзија. Навистина вреди! Големина : 45,8 x 20 x 4,9 инчи. Зголемена верзија на вреќата за гитара, која е погодна за акустични гитари од 42/43/44 инчи (особено umамбо, Dreadnought). Два надворешни џебови : Акустична торба за гитара Cahaya специјално дизајниран џеб на вратот за виткање музички штанд; Поголемиот преден џеб е доволно голем за да ги зачува додатоците, како што се листови музика, приемници, ЦД, жици, пикови итн. Издржлив и заштитен : Моден изглед и силна конструкција ја заштитуваат гитарата од гребнатини и валкани без разлика дали се во транзит или складирање! Исто така, гумена шок -изолирана основа за дополнителна заштита. Лесно носење и складирање : Двојни прилагодливи ленти за рамо + три рачки за погодност. Оваа нова верзија на гитара за гитара со јамка за закачалка може да се обеси на wallидот за складирање и да се чува чиста. Подебела и поголема : внимателно ги слушавме потребите на нашите клиенти и ја подобривме оваа торба за гитара. 0,47in подебела подлога и поголем преден џеб од претходната верзија. Навистина вреди! Големина : 45,8 x 20 x 4,9 инчи. Зголемена верзија на вреќата за гитара, која е погодна за акустични гитари од 42/43/44 инчи (особено umамбо, Dreadnought). Два надворешни џебови : Акустична торба за гитара Cahaya специјално дизајниран џеб на вратот за виткање музички штанд; Поголемиот преден џеб е доволно голем за да ги зачува додатоците, како што се листови музика, приемници, ЦД, жици, пикови итн. Издржлив и заштитен : Моден изглед и силна конструкција ја заштитуваат гитарата од гребнатини и валкани без разлика дали се во транзит или складирање! Исто така, гумена шок -изолирана основа за дополнителна заштита. Лесно носење и складирање : Двојни прилагодливи ленти за рамо + три рачки за погодност. Оваа нова верзија на гитара за гитара со јамка за закачалка може да се обеси на wallидот за складирање и да се чува чиста.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата