Калевел 36 Инчен Божиќна Торба За Складирање Венци Голем Контејнер За Складирање Венци Божиќна Торба За Складирање Венци Со Чист Прозорец Зелена Боја

Калевел 36 Инчен Божиќна Торба За Складирање Венци Голем Контејнер За Складирање Венци Божиќна Торба За Складирање Венци Со

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

?●Исчисти Прозорец● јасниот прозорец ви овозможува да ги гледате предметите зачувани во вреќата за складирање без да ја отворите, што е погодно да се разликува и да се најде. ?●Заштитно Складирање● големата Торба За Божиќни Венци може да ги заштити вашите сезонски венци од оштетувања, прашина, влага и штетници. ?Qual Dual Tipper Q торбата со венец има двоен патент кој ви овозможува да ја прилагодите големината на отворот за лесен пристап до складирање и вадење. ?●Премиум Материјал● зеленото складирање на венец е изработено од врвен ткаен материјал ОД ЈП, издржлив, лесен и еднократно. ?●Широки Апликации● големиот сад за складирање венци е идеален за сместување на тркалезни венци и исто така погоден за складирање на други празнични украси, играчки, облека итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата