Калифорниско Знаме Канти За Складирање На Срце Коцки Преклопни Ткаенини Организатори Со Рачки Облека Торба Кутија За Книги Кошница За Полици Плакар 10.6

Калифорниско Знаме Канти За Складирање На Срце Коцки Преклопни Ткаенини Организатори Со Рачки Облека Торба Кутија За Книги Кошница

Достапно за вашата нарачка
DEN 784.00
Залиха:

СТП+Платно. Произведено во САД Или Увезено. Димензии - 10,6 х 10,6 х 10,6 инчи (Lx Wx H). Материјал - коцката склоплива корпа за складирање е изработена од висококвалитетна стп кожа и платнена ткаенина за цврста и издржлива конструкција што нема лесно да ги гребе предметите. Со Рачки - кутијата за книги за складирање на преклопување има рачки од двете страни за лесно ракување со кутијата. Куќиштето има цврсти картонски страни и отстранлив долен панел, така што може да се преклопи за лесно складирање. Голем Капацитет - Практичен и разноврсен, организаторот на склопувачки коцки за складирање може да се користи за чување книги, играчки, облека, крпи, чорапи или играчки за миленичиња. Користете го за чување и организирање на предмети за почиста, поуредна и поорганизирана средина. Мулти - Сценарио-прилагодената кутија за складирање што Може Да се Преклопи е совршена за вашата гардероба или полица за книги, таа е совршена ставка за складирање за вашата дневна соба, спална соба, бања, помошна просторија, занаетчиска просторија. Коцки За Складирање Ткаенини Што се склопуваат Организирање Корпи За Контејнери Со Рачки Контејнери за Полици за Облека во Плакарот во Спалната соба 10,6 инчи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата