Калори 2 парчиња Кутија Кофа За Складирање Бели Четки За Шминка Четки За Бојадисување Организатор Четки За Шминка За Патување Мултифункционална Четка За Шминка Ор?

Калори 2 парчиња Кутија Кофа За Складирање Бели Четки За Шминка Четки За Бојадисување Организатор Четки За Шминка За Патување

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Пластика. СЛУЧАЈ ЗА ЧЕТКИ за ШМИНКА - дизајнот на капакот на ременот не е лесно да се контаминира , што може подобро да ја подобри четката за шминка и вашата кожа. - водата и честичките од влегувањето во организаторот на четката за шминка, одржувајќи ја четката за шминка чиста во секое време, го продолжуваат работниот век на држачот за четки со кеси за буре за козметика. Убав подарок за денот на Благодарноста, Денот На Мајката или Божиќ за да им се заблагодарите на вашите најблиски. ШМИНКА ЧЕТКА кофа дизајнот со капак не е лесен за дамка , подобро четка за шминка и грижа за вашата кожа. Пластика. - Материјал : држач За Пластични четки за шминка-не само што е погоден За дневна соба, гардероба, бања, маса за облекување во спална соба, туку може да биде и да ги поправите вашите различни четки за шминка кога патувате организатор на четки за шминка. ДРЖАЧ ЗА ЧУВАЊЕ ЧЕТКА КОРИСТИ а за секого, без разлика дали тоа е вашата мајка, вашата пријателка или вашиот партнер. - Чувајте ја вашата дневна козметика вертикално и одржувајте ја организирана и лесна за наоѓање За да ја направите Вашата утринска рутина Без Напор Кутија За Складирање Четки За Козметика. КОЗМЕТИЧКА КУТИЈА за СКЛАДИРАЊЕ четки не само што е погодна За дневна соба, гардероба, бања, маса за облекување во спална соба, туку може да биде и да ги поправите вашите различни четки за шминка кога патувате. ДРЖАЧ ЗА ЧУВАЊЕ ЧЕТКА КОРИСТИ а за секого, без разлика дали тоа е вашата мајка, вашата пријателка или вашиот партнер. ШМИНКА ЧЕТКА кофа дизајнот со капак не е лесен за дамка , подобро четка за шминка и грижа за вашата кожа. Убав подарок за денот на Благодарноста, Денот На Мајката или Божиќ за да им се заблагодарите на вашите најблиски.Опис На стокатаорганизатор на држач за Четкиорганизатор тоа е организирање на вашите personal козметички и патни стоки, исто така е погоден за семејства и патувања. - Дизајнот со капак не е лесен за дамка , подобро заштитете ја четката за шминка и грижете се за кофата со четки за кожа. Пакет Листа 2 х Карактеристики на Корпата за складирање-Лесно се вклопува во мали или преполни суети во бањата, но тоа е и маси за шминка, блузи за комоди, полици и внатрешни кабинети држач за организирање моливи.тркалезна козметичка четка држач оваа торба за организатор на шминка е изработена од врвен пластичен материјал, кој е многу потрајни и подебели од слична торба за шминка. ДРЖАЧ ЗА КОЗМЕТИЧКИ ЧЕТКИ а за секого, без разлика дали тоа е вашата мајка, вашата пријателка или вашиот партнер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата