Камелија Печатење Випет Налепница Випет Куче Налепница Мем Водоотпорен Камион Налепници За Родители Винал Возила Налепница

Камелија Печатење Випет Налепница Випет Куче Налепница Мем Водоотпорен Камион Налепници За Родители Винал Возила Налепница

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

€ Среќен Загарантиран : ние секогаш сакаме да бидете целосно задоволни со услугата што ја нудиме. ● Отпорен на вода и УВ : ние користиме трислојна технологија со горниот слој на ламиниране, што ја прави налепницата за подарок випет автомобил отпорна на вода. Доколку имате какви било прашања во процесот на употреба, слободно контактирајте не. ● Симпатична и Уникатна : нашите налепници за кучиња со випет се убави, иако не можат да ги покријат гребнатинките, исто така го прават вашиот автомобил поперсонализиран. Какво искуство носи Оваа Налепница? Залепете ја налепницата за випет на вашиот автомобил или каде сакате, кога другите ќе ја видат, сите ќе се насмеат поради реалната и живописна слика. Колку долго е издржливоста на оваа налепница? Випет куче подароци На Камелија Печатење, има висока издржливост, очекуваниот животен век при лепење на надворешни површини на автомобилот е до 3-5 години, при вметнување на ѕидови, фрижидери, кујнски кабинети, издржливост е до 30 - 50 години. Одлична идеја за подарок На Родендени, Свадби, Годишнини, Ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот на Благодарноста. ● Лесен За Нанесување : без Проблеми или комплицирани чекори, магнет за випет едноставно Излупете и Залепете. 3-слојната налепница има добар леплив слој, надворешниот сјаен слој секогаш ја одржува сликата остра иако е залепена од надворешната страна на стаклото на вашиот автомобил. Многу од нашите клиенти среќно објавија дека ги поминале своите автомобили низ перални за автомобили со нивните налепници кои останале недопрени. Тие издржуваат температури од -40 Степени Целзиусови до 80 Степени Целзиусови. Налепниците за випет автомобили ве тераат секогаш да имате слика од вашето прекрасно милениче на секој чекор Од патот од кој материјал е направена налепницата? Подароците за Печатење камелија имаат вештина за налепница за випет автомобил создадена од технологија ЗА 3д печатење за да ни покаже реални слики од нашите прекрасни миленичиња. Нанесете на која било тврда мазна површина, вклучувајќи шофершајбна за автомобил, врата за автомобил, хауба, хартија, пластика, стакло, дрво, метал.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата