Камера за влогање на Sony ZV-1F, црно бело со комплет за додатоци на ACCVC1 Vlogger, комплет за софтвер Corel Mac, торба за рамо, комплет за чистење

Камера за влогање на Sony ZV-1F, црно бело со комплет за додатоци на ACCVC1 Vlogger, комплет за софтвер Corel Mac, торба за

Достапно за вашата нарачка
DEN 836.80
Залиха:

Комплет за додатоци на Sony ZV -1 F Vlog (бела) - ACCVC1 Vlogger додаток - микрофон екран на ветер - адаптер за екран на ветер - пакет на батерии што може да се надополнува (NP -BX1) - 40.5 mm капаче за предни леќи - USB -C кабел - Упатство за корисник - Sony 1 година Ограничен Гаранција - Комплет за софтвер за софтвер Corel Mac Essentials - торба за рамо на рамената - Комплет за целосна оптичка грижа и чистење. Ултра-широки леќи од 20 мм ги добива сите во рамката, дури и во должина на раката. Голем 1 „сензор за сензори и F2, за позадини со слаба светлина и дефокусирање. Останете фокусирани со технологијата за следење на Eye-AF и автоматски фокус. Страничен допир на екранот на допир за лесен за компонирање на селфи снимки. Sony ZV-1 F Vlog Camera (White)-ACCVC1 Комплет за додаток на Vlogger - Екран за ветерни екран на ветер - Адаптер за ветерни екран - Адаптер за батерии што може да се надополнува (NP -BX1) - 40.5mm CAP FRONT LENS CAP - USB -C кабел - Упатство за корисникот - Sony 1 година Ограничена гаранција - Corel Mac Essentials Suite Suite Sute Chit - Slinger рамо на рамената Slinger рамо на рамената Slinger рамо на рамената SLINGER Торба-Прооптички комплетен комплет за грижа за оптика и чистење. Ултра-широки леќи од 20 мм ги добиваат сите во рамката, дури и во должина на раката. Голем 1 "сензор и леќа F2, за позадини со мала светлина и дефокусирање. Останете фокусирани со технологијата за следење на Eye-AF и автофокус. Странично артикулирање на екранот на допир ЛЦД за лесно компонирање на селфи снимки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата