Камо Ананас Керамички Кафе Кригла Со Боја Внатре И Се Справи Со Чај Чаша За Жени Мажи морнарица стил

Камо Ананас Керамички Кафе Кригла Со Боја Внатре И Се Справи Со Чај Чаша За Жени Мажи морнарица стил

Достапно за вашата нарачка
DEN 415.84
Залиха:

Оваа чаша е изработена од керамика, издржлива, добра термичка стабилност, бавен пренос на топлина и спречува попарување на рацете. Керамичката шолја за кафе е опремена со рачка Во Форма На Ц што е лесна За држење, која е удобна за држење и има мазни линии и прекрасен изглед. Дното на чашата е матирано и незастаклено, а поставувањето е постабилно. Големина на керамичка чаша : дијаметар : 8 см/3,2 инчи, висина : 9,5 см/3,8 инчи, капацитет : 330мл/11ОЗ. Стилски и прекрасни шолји за кафе може да се користат за кафе, чај, млеко, сок, вода итн. Многу е погоден за секојдневна употреба, канцеларии, кафулиња, ресторани, барови итн. Тоа е совршен избор за подароци за родителите, пријателите, семејството или за себе на родендени, Денот на Вљубените, годишнини, Денот на Благодарноста, Божиќ и Нова година. Поради рачно мерење на податоците за оваа големина, нормално е дека грешката е во рамките на 1-2см. Ако сте ги купиле нашите производи и имате какви било прашања, слободно испратете ни е-пошта за консултации и решенија. Ние ќе се потрудиме да ви помогнеме да го решите во рок од 24 часа. Ве молиме бидете сигурни да купите. Оваа чаша е изработена од керамика, издржлива, добра термичка стабилност, бавен пренос на топлина и спречува попарување на рацете. Керамичката шолја за кафе е опремена со рачка Во Форма На Ц што е лесна За држење, која е удобна за држење и има мазни линии и прекрасен изглед. Дното на чашата е матирано и незастаклено, а поставувањето е постабилно. Големина на керамичка чаша : дијаметар : 8 см/3,2 инчи, висина : 9,5 см/3,8 инчи, капацитет : 330мл/11ОЗ. Стилски и прекрасни шолји за кафе може да се користат за кафе, чај, млеко, сок, вода итн. Многу е погоден за секојдневна употреба, канцеларии, кафулиња, ресторани, барови итн. Тоа е совршен избор за подароци за родителите, пријателите, семејството или за себе на родендени, Денот на Вљубените, годишнини, Денот на Благодарноста, Божиќ и Нова година. Поради рачно мерење на податоците за оваа големина, нормално е дека грешката е во рамките на 1-2см. Ако сте ги купиле нашите производи и имате какви било прашања, слободно испратете ни е-пошта за консултации и решенија. Ние ќе се потрудиме да ви помогнеме да го решите во рок од 24 часа. Ве молиме бидете сигурни да купите. Кригла направена со издржлива керамика со лесна рачка за држење,убаво дизајнирана и издржлива.Криглата е погодна за кафуле, ресторан, паб и дефинитивно во вашиот дом. И може да се користи За Кафе, Чај, Млеко, сок,вода. можете исто така да го дадете како подарок на љубовници, пријатели, родители итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата