Kangma Mens Tranksuit 2 парче, есен случајно полни патеки за патеки за патеки за лаптопи со активни костуми кои работат со џогирање на џогирање сет

Kangma Mens Tranksuit 2 парче, есен случајно полни патеки за патеки за патеки за лаптопи со активни костуми кои работат со џогирање

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Парче есенски стилски крпеница целосна поштенска ракав џемпер панталони Облека поставува атлетски трчање костум за мажи за џокери и џогерс блок во боја потта од џокери 2 парчиња сет за машки качулки за атлетски атлетски тренерки, обични 2 парчиња костуми во боја блок и џемпери, поставени мажички џемпери за потбици од 2 парчиња Камо џогирање костуми за мажи Активна облека за мажи, целосна топла тренерка, спортски сет, обичен пот и костум за мажи, атлетски атлетски целосен патент, обичен спортски џогирање, џогирање, машка лежерна тренерка со долг ракав, кој работи со џогирање на атлетски спортови, поставувани машки обични тренерки поставени долги ракави со целосен ракав, трчајќи со целосна цртање, трчајќи со џогирање на атлетски пот, атлетски пот, костуми за џогирање на атлетски потби Костуми за џогирање на мажи Постави машки тренерки за мажи Под.65%памук и 35%полиестер.09 '' Топ должина-Топ должина-Топ должина-Топ должина-Топ должина-Топ должина-Топ должина-Топ должина-Топ должина-Точна должина -74cm/29. Затворање на патент.18 '' ракав - 85. Mens Tracksuit 2 парче есенски стилски крпеница целосна поштенска ракав џемпер панталони Облека се поставува атлетска тркачка костум за мажи за џокер и џогерс боја блок од џемпери 2 парчиња сет за машки атлетски атлетски атлетки Поставува обични удобни камо -џогирање костуми за мажи за мажи Активна облека, целосна топла тренерска тренерска спортска поставеност, поставен случај за потби, машка атлетска атлетска атлетска атлетска атлетска точка, целосна обична спортска спорт.89 '' Должина - 107cm/42. Направени во САД или увезени.13 '' Големина - L Bust - 120cm/47.31' 'Должина - 105,5cm/41,54' 'Големина - m биста - 115cm/45. Нашата големина е помала од 'S.28' 'ракав - 79,5cm/31.35 '' Ваист - 81cm/31. ✿✿ 【Материјал и карактеристики】 : 65%памук и 35%полиестер-удобна ткаенина и лесен материјал за мешавина од памук.24 '' ракав - 81,5cm/32.72 '' големина - xl биста - 125cm/49.87 '' Топ Должина - 76cm/29. Лесните и дишените материјали за дишење обезбедуваат зголемена удобност и го прават тоа повеќе дише и издржлив.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата