Канон Еос Рп Тело со / Адаптер За Монтирање + Зафат За Продолжување

Канон Еос Рп Тело со / Адаптер За Монтирање + Зафат За Продолжување

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Најлесна, Најмала ЕОС Камера со ЦЕЛОСНА рамка*. Рф Монтирање Компатибилен СО РФ Леќи и ЕФ/ЕФ-С леќи**. Стандардниот Адаптер за монтирање овозможува компатибилност НА Леќите EF/EF-S со камерата eos R. Надворешниот дизајн одговара НА ЕФ леќи. Продолжување Зафат ЗА КАНОН ДИГИТАЛНА КАМЕРА ЕОС РП.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата