Капак од слама За Хидро Колба Широка Уста, Капак Од Слама Со Сламки За Хидрофлака Широка Уста 18 32 40 мл, Хидро Слама Горниот Капак На Колбата Додатоци За Шишиња Со Вод?

Капак од слама За Хидро Колба Широка Уста, Капак Од Слама Со Сламки За Хидрофлака Широка Уста 18 32 40 мл, Хидро Слама Горниот

Достапно за вашата нарачка
DEN 207.84
Залиха:

● ЛЕСЕН ЗА ПИЕЊЕ И НОСЕЊЕ : капакот од слама за шише со вода со широка уста со широка уста, со дизајн на јамка со широк прст, совршен за лесно пиење, погоден за преносливост или исечен на вашиот ранец. ● ИЗДРЖЛИВ КАПАК ОД СЛАМА ЗА ШИРОКА УСТА СО ХИДРО-КОЛБА : капакот Од Слама со сламки и превртување е лесен за употреба, висока стапка на проток за да ја задоволи вашата потреба за хидратација, издржлив писка за да издржи траги од каснување. Совршен капак за замена за шише со вода со широка уста со хидрофлака и хидратација во движење. ● МУЛТИ-КОМПАТИБИЛЕН СО ШИРОКА УСТА СО ХИДРО-КОЛБА : капакот Од Слама со сламки се совршени капаци за некои шишиња со вода од брендот, како што Е широката уста со Хидро Колба 18 мл 32 мл 40 мл, Такеја 14 18 24 32 40 64 мл. Ги прави Вашите Хидро Колби Најдобри Шишиња Со вода со ажуриран капак за замена. ВЕ МОЛИМЕ ПОТСЕТЕТЕ : сламен капак само за хидро колба широка уста, или погоре споменатиот бренд и големина, не ЗА секој бренд на широка уста. ● ДОАЃА СО 2 ОДДЕЛНИ СЛАМКИ И 1 ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ : најдобра вредност широк капак за замена на устата за хидро колба. Подолгите сламки можат лесно да се исечат со ножици за совршено да одговараат на вашето различно шише со вода со широка хидрофласка во устата, четката за чистење е добар комплет за чистење за да ги одржувате вашите сламки чисти и хигиенски. ● ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : бпа бесплатно, секогаш уживајте во висококвалитетен производ и 100% задоволство на клиентите. Контактирајте ја Нина Спорт доо директно во врска со капакот од слама за широка уста со хидро колба. Вклучувајќи : 1 x Широк Капак Од Слама За Уста, Дијаметар на Устата 2.28" 2 x сламки за Повеќекратна Употреба 1 x Упатство За Четка За Чистење Слама : Исечете сламки за да одговараат на вашите различни големини на шишиња со вода. За шише со вода од 18 мл, отстранете 2,5" (6,35 см) на тековната слама за шише со вода од 32 мл, извадете 1,5" (3,80 см) на тековната слама овој врв е совршен за шише со вода од 40 мл за шишето со вода од 64 мл, извадете 1" (2,54 см) на тековната слама. Широк капак Од слама од устата (Дијаметар на Устата 2.28") е совршен одговара на вашата хидрофлака широка уста и други слични шишиња со ВОДА СО ШИРОКА УСТА ОД различни брендови, компатибилни со Хидро Колба (12/18/32/40/64 мл) Едноставнамодерен Самит (14/10/18/22/32/40/64 оз) Железна Колба (22/32/40/64 Мл) Такеја (14/18/24/32/40/64 оз) мира (12/18/22/32/40 мл) педесет/педесет (12/16/18/20/34/40 мл) хидрологија, најстудениот капак од слама одговара само на широко шише со вода за уста на повеќето брендови внимание : не за јети, рамблер ,ticиќ, патека озарк, баба, мана, Итн За Тал Или хидрапеак Тркалезно дно не за стандардни или тесни шишиња со вода во устата,Одговара само на широката уста! НЕ За чаша за пиво, Гимнастичарка Или гроулер Нина Спорт Доо Гарантира квалитет на производот за овој капак од шише со вода. Но, ние не гарантираме квалитет ако купувате од други канали.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата