Карбато Студентски Возач Магнет За Автомобил, Ве Молиме Бидете Трпеливи Студентски Возач Магнет Налепница, Магнетни Нови Возач Возило Браник Знак За Нов Возач-Сет

Карбато Студентски Возач Магнет За Автомобил, Ве Молиме Бидете Трпеливи Студентски Возач Магнет Налепница, Магнетни Нови Возач

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

ПРОМОВИРА БЕЗБЕДНОСТ : студентскиот возач магнет хумористично ќе го извести другиот возач дека почетник е на воланот и како резултат на тоа, луѓето ќе бидат потолерантни и ќе ви дадат простор на патот што ви треба, а со тоа ќе го намалат задното вртење и досадното свирење. СИЛЕН МАГНЕТ : Изработен од силен магнет со врвен квалитет, кој има потрајни и поцврсти. Во споредба со другите магнети, има поголема дебелина, посилен магнетизам и потрајни. Рефлектирачкиот материјал со дијамантски степен обезбедува најголема видливост помеѓу денот и ноќта дури и на долги растојанија. ИСКЛУЧИТЕЛНО ПОГОДНО : Лесно отстранлив или пренослив благодарение на магнетизираната подлога. Сите магнети може да се отстранат и повторно да се прикачат во секое време. Можете лесно да го префрлите на друг автомобил кога е потребно. ВОДООТПОРЕН : изработени од висококвалитетен водоотпорен и отпорен на топлина материјал, силна магнетна цврстина, налепниците со магнет совршено ќе издржат какви било временски услови од секоја сезона. ИЗВЕСТУВАЊЕ : магнетот на возачот на ученикот може да се прикачи само на метални површини на возилото. Не се држи до пластика, прозорецот стакло или алуминиумски делови. Пред употреба, проверете дали површината на автомобилот е избришана со крпа, чувајте ги знаците на возачот на ученикот за автомобилот рамни и не навивајте ја или свиткајте ја. ПРОМОВИРА БЕЗБЕДНОСТ : студентскиот возач магнет хумористично ќе го извести другиот возач дека почетник е на воланот и како резултат на тоа, луѓето ќе бидат потолерантни и ќе ви дадат простор на патот што ви треба, а со тоа ќе го намалат задното вртење и досадното свирење. СИЛЕН МАГНЕТ : Изработен од силен магнет со врвен квалитет, кој има потрајни и поцврсти. Во споредба со другите магнети, има поголема дебелина, посилен магнетизам и потрајни. Рефлектирачкиот материјал со дијамантски степен обезбедува најголема видливост помеѓу денот и ноќта дури и на долги растојанија. ИСКЛУЧИТЕЛНО ПОГОДНО : Лесно отстранлив или пренослив благодарение на магнетизираната подлога. Сите магнети може да се отстранат и повторно да се прикачат во секое време. Можете лесно да го префрлите на друг автомобил кога е потребно. ВОДООТПОРЕН : изработени од висококвалитетен водоотпорен и отпорен на топлина материјал, силна магнетна цврстина, налепниците со магнет совршено ќе издржат какви било временски услови од секоја сезона. ИЗВЕСТУВАЊЕ : магнетот на возачот на ученикот може да се прикачи само на метални површини на возилото. Не се држи до пластика, прозорецот стакло или алуминиумски делови. Пред употреба, проверете дали површината на автомобилот е избришана со крпа, чувајте ги знаците на возачот на ученикот за автомобилот рамни и не навивајте ја или свиткајте ја.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата