Карбид Дрво Вртење Алатки Крај Мил 4мм 6мм 8мм 10мм 12мм 4 Слот Издолжување Висока Јачина Волфрам Челик Мелење Машина Цпу Карбид Обложени Метал Крајот Мил

Карбид Дрво Вртење Алатки Крај Мил 4мм 6мм 8мм 10мм 12мм 4 Слот Издолжување Висока Јачина Волфрам Челик Мелење Машина Цпу Карбид

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Во голема мера ја поедноставува кривата на учење при вртење, нема потреба да учите и запомните комплицирани агли, погодни за љубители на обработка на дрво или Самодоверба на сите нивоа на вештини. Дијаметар на сечење(Д1) : 1мм-20мм. Сечење Л(Л1) : 45мм. дијаметар На Стеблото(Д2) : 1мм-20мм. ОАЛ(Л) : 50мм/75мм/100мм/150мм. Дизајниран да лежи рамно на решетката за алат И да се израмни со подот, може без напор да собере голема количина материјал за секој процес на вртење дрво без острење нож, погоден за дрво љубовници или самостојни или столари дијаметар : 1,0 Мм-20 Мм обложување : tiainmaterial : волфрам кобалт легура степен : R0.1работни услови : завршна обработка/полу-завршна обработка/центар за обработка на груба обработка : Nc машинска обработка/цпу машинска дијатолеранција : -0,005-0сечен материјал : гарбонски челик/салој челик/алат челик/легура челик карактеристика1 : општа намена карбид крајни мелници карактеристика2 : мелење машина за Метал карактеристика3 : легура слој ВОЛФРАМ ЧЕЛИК алатка карактеристика4 : цпу машинска крајна мелница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата