Карера КАРЕРИНО 20 Правоаголни Очила За Сонце, Бела Розова Златна/Розова, 46мм, 17мм

Карера КАРЕРИНО 20 Правоаголни Очила За Сонце, Бела Розова Златна/Розова, 46мм, 17мм

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. полиамид. Увезени. Пластична рамка. Пластична леќа. Не-Поларизирани. Ув Заштита слој слој. Ширина на објективот : 46 милиметри. Висина на објективот : 37 милиметри. Мост : 17 милиметри. Рака : 125 милиметри. Карера постои за луѓе кои живеат според сопствените правила, постојано пркосат на шансите и гордо се издвојуваат од толпата. Оваа рамка е подготвена да биде опремена со вашиот рецепт (rx-able). Оваа рамка е изработена од пластична рамка; пластична леќа. Објективот е неполаризиран и има 100% обвивка за заштита ОД УВ. Големина на објективот : 46мм, големина на мостот : 17мм и храм/големина на раката : 125мм.вклучен Е Брендиран случај. полиамид. Увезени. Пластична рамка. Пластична леќа. Не-Поларизирани. Ув Заштита слој слој. Ширина на објективот : 46 милиметри. Висина на објективот : 37 милиметри. Мост : 17 милиметри. Рака : 125 милиметри. Карера постои за луѓе кои живеат според сопствените правила, постојано пркосат на шансите и гордо се издвојуваат од толпата. Оваа рамка е подготвена да биде опремена со вашиот рецепт (rx-able). Оваа рамка е изработена од пластична рамка; пластична леќа. Објективот е неполаризиран и има 100% обвивка за заштита ОД УВ. Големина на објективот : 46мм, големина на мостот : 17мм и храм/големина на раката : 125мм.вклучен Е Брендиран случај. Очилата направени Од Карера значи дека добивате висококвалитетно парче. Оваа рамка во правоаголен стил е насочена кон унисекс потрошувачот. Оваа рамка е изработена од пластика, а објективот е висококвалитетна пластика. За да се обезбеди совршено вклопување, големината на оваа очила е : 46мм, 17мм, 125мм за леќата, мостот и големината на храмот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата