Карера машки 8036/С Правоаголни Очила За Сонце

Карера машки 8036/С Правоаголни Очила За Сонце

Достапно за вашата нарачка
DEN 879.68
Залиха:

Увезени. Метална рамка. Пластична леќа. Не-Поларизирани. Ув Заштита слој слој. Ширина на објективот : 62 милиметри. Висина на објективот : 39,8 милиметри. Мост : 18 милиметри. Рака : 135 милиметри. Карера постои за луѓе кои живеат според сопствените правила, постојано пркосат на шансите и гордо се издвојуваат од толпата. Оваа рамка не е во можност да биде опремена со леќи на рецепт. Овој стил е направен од метална рамка; пластична леќа. Објективот е неполаризиран и има 100% обвивка за заштита ОД УВ. Ширина на објективот : 62мм, ширина на мостот : 18мм, големина на храмот : 135мм. вклучен е Брендиран случај, кликнете на логото за да ја видите продавницата за брендови за да пребарувате повеќе стилови. Очилата направени Од Карера значи дека добивате висококвалитетно парче. Оваа правоаголна рамка е насочена кон машкиот потрошувач. Оваа рамка е изработена Од Метал, а објективот е висококвалитетна пластика. За да се обезбеди совршено вклопување, големината на оваа очила е : 62мм, 18мм,135мм за леќата, мостот и големината на храмот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата