Карифлекција на трепките на ливчињата/преносот на водата за пренесување на вода

Карифлекција на трепките на ливчињата/преносот на водата за пренесување на вода

Достапно за вашата нарачка
DEN 103.04
Залиха:

100% сосема нов и висок квалитет. Забавна и лесна декорација на нокти што ќе ви даде уникатен изглед, а тоа ќе ви даде професионални резултати без трошок за салон за нокти. Елегантен и модерен стил, лесен за да одговара на секоја боја на нокти. Многу лесен за употреба, погоден за професионален салон и домашна употреба. Елегантен и модерен стил, лесен за да одговара на секоја боја на ноктите. Долготраен престој и професионална завршница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата